Online Games Spelen. Speel Gratis de leukste Games! We Game http://www.wegame.nl Newest Games Shell Shooter http://www.wegame.nl/actie/180/shell-shooter.html Shell Shooter Gebruik je jager vaardigheden om de gouden 'shells' uit de lucht te schieten voordat ze de grond raken. Schiet de zwarte 'shells' of de balonnen neer om meer experience points te halen en je wapen te upgraden.]]> Sat, 10 Nov 2012 08:50:09 +0100 Hungry Brothers http://www.wegame.nl/puzzel/179/hungry-brothers.html Hungry Brothers De broertjes zijn honger. Geef ze wat te eten in deze leuke game!]]> Sun, 14 Oct 2012 10:21:47 +0200 Strike Force Heroes http://www.wegame.nl/actie/178/strike-force-heroes.html Strike Force Heroes Strike Force Heroes lijkt veel op de coole game Raze. In Strike Force Heroes moet je voorzichtig en sneaky vijanden uitschakelen. Je zit in een onderzoeksfaciliteit dat wordt aangevallen. Je hebt waardevolle informatie en je moet nu snel ontsnappen!]]> Fri, 28 Sep 2012 16:21:49 +0200 Governor of Poker http://www.wegame.nl/behendigheid/177/governor-of-poker.html Governor of Poker Probeer de beste poker governor te worden van Texas. Governor of Poker is een van de beste gratis poker games die je kan spelen!]]> Tue, 28 Aug 2012 18:46:22 +0200 Marco's Panic http://www.wegame.nl/actie/175/marcos-panic.html Marco's Panic Actie game. Te veel werken, helemaal alleen in op het bedrijf zijn, en opeens komen er een heleboel zombies op je af! Waar wacht je op? Pak je spullen en schiet de zombies af]]> Thu, 19 Jul 2012 18:02:58 +0200 Tetris http://www.wegame.nl/puzzel/173/tetris.html Tetris De ouderwetse Tetris game, alleen dan met een moderne look. Speel deze wereldberoemde game nu ook op WeGame.]]> Wed, 06 Jun 2012 17:05:58 +0200 TU 46 http://www.wegame.nl/actie/172/tu-46.html TU 46 Vlieg in een echte TU-46 vliegtuig in deze vlucht simulator game. Natuurlijk is het makkelijker dan vliegen in een echt vliegtuig, maar toch is dit zelfs nog ontzettend moeilijk! Ben jij een goede piloot? Vlieg en bestuur je eigen vliegtuig in deze vliegtuig game.]]> Wed, 06 Jun 2012 17:04:03 +0200 Goudzoeker http://www.wegame.nl/behendigheid/171/goudzoeker.html Goudzoeker De Goudzoeker game. Lukt het jouw om alle goudklompen op te graven? Gebruik je grijper om alle stukken goud en andere schatten uit de grond te graven. Verzamel een flinke hoeveelheid goud om het level te behalen, lukt dat je niet is het game over.]]> Wed, 06 Jun 2012 17:02:35 +0200 Roadkill Revenge http://www.wegame.nl/actie/170/roadkill-revenge.html Roadkill Revenge Deze auto beesten hebben genoeg van die verdoemde mensen. Blaas die auto's, treinen, f16's en andere wagens op in 45 levels van totale chaos met grote explosies.]]> Wed, 06 Jun 2012 17:00:59 +0200 Bomb Jack http://www.wegame.nl/avontuur/169/bomb-jack.html Bomb Jack Probeer om alle rode bommen te verzamelen om door te gaan naar het volgende level. Pak de gouden munten om nog meer punten te krijgen.]]> Wed, 25 Apr 2012 15:08:19 +0200 FarBall http://www.wegame.nl/behendigheid/168/farball.html FarBall Gooi de bal in deze game zo vaak mogelijk in de basket. Je hebt 10 kansen, en als je scoort, krijg je er telkens 1 extra bal bij. Succes!]]> Sat, 24 Sep 2011 16:42:59 +0200 Cannons 2 http://www.wegame.nl/multiplayer/167/cannons-2-2.html Cannons 2 Welkom bij de nieuwe versie van Cannons, een multiplayer game geinspereerd door games als Gunbound, Worms en Fortress. Er zijn leuke features in deze game: → XP en 33 levels → Nieuwe wagens (6 in totaal met elk 3 wapens) → Wagen aanpassen (Verven, pimpen etc.) → 6 nieuwe werelden → Badges → Spelers kaart (inclusief speler statistieken) → Toernooien Veel plezier in deze leuke online multiplayer game ]]> Thu, 01 Sep 2011 14:58:00 +0200 Penguins can Fly http://www.wegame.nl/avontuur/166/penguins-can-fly.html Penguins can Fly Spring met de penguin op alle balkjes om naar het einde van het level te komen. Onderweg kan je muntjes en visjes verzamelen. Met deze munten en vissen kan je leuke upgrades kopen :)]]> Fri, 26 Aug 2011 17:40:00 +0200 Mario Kart http://www.wegame.nl/race/165/mario-kart.html Mario Kart Speel dit leuke Mario Kart spelletje. Race met al je vrienden uit de Mario series. Koop upgrades, en word steeds sneller!]]> Fri, 12 Aug 2011 15:13:08 +0200 Battle Stance http://www.wegame.nl/actie/164/battle-stance.html Battle Stance Bouw troepen en verdedig jezelf en je kasteel tegen de gevaarlijke orcs. Bescherm je kasteel en win de grootste strijd die je ooit gevochten hebt. Battle Stance is één van de beste RTS (real time strategy) games van dit moment!]]> Tue, 09 Aug 2011 15:13:32 +0200 Phage Wars http://www.wegame.nl/puzzel/163/phage-wars.html Phage Wars Vecht met jouw cellen tegen andere cellen. Win met alle soorten cellen om alles en iedereen te domineren!]]> Sat, 06 Aug 2011 11:45:20 +0200 Bloons Tower Defence http://www.wegame.nl/actie/162/bloons-tower-defence.html Bloons Tower Defence Verdedig jezelf tegen de ballonnen, de ballonnen zullen er alles aan doen om zo dicht mogelijk bij je te komen. Prik ze lek, schiet op ze of doe wat anders. Laat je fantasie de vrije loop gaan in dit leuke spel!]]> Sat, 06 Aug 2011 11:35:48 +0200 Stick Arena http://www.wegame.nl/multiplayer/161/stick-arena.html Stick Arena Je moet in een hotel tegen andere gasten vechten. Het is een online game, dus je vecht tegen anderen. Pak snel een goed wapen, anders word je meteen neergeschoten door anderen. Soms is het hammertime en dan wordt iedereen doodgemaakt door iedereen. ]]> Mon, 04 Jul 2011 11:09:25 +0200 Sherwood Dungeon http://www.wegame.nl/multiplayer/160/sherwood-dungeon.html Sherwood Dungeon Loop rond in een wereld met heel veel mensen tegelijk online! In het riool kan je monsters verslaan, en mooie zwaarden vinden. ]]> Mon, 04 Jul 2011 10:54:36 +0200 Moonbase http://www.wegame.nl/multiplayer/159/moonbase.html Moonbase Kom online en ontmoet nieuwe vrienden op de maan in deze leuke Multiplayer game]]> Mon, 04 Jul 2011 10:50:01 +0200